KONTAKTA OSS

Kontakta oss för rådgivning kring IML-etiketter, hantering, packning och all form av automatisering i anslutning till plastsprutor. Välkommen att berätta om din verksamhet och dina funderingar på förbättringar.

IML Technologies AB
Hedenstorpsvägen 5A
554 75  Jönköping
036-36 78 50

Thomas Rosell

VD

Tel: 036-34 50 62
Mobil: 076-782 72 02
thomas.rosell@3bg.se

Claes Abrahamsson

Teknikchef / Försäljning

Tel: 036-36 78 51
Mobil: 073-954 86 52
claes.abrahamsson@3bg.se

Lars-Erik Fast

Teknikchef 3Button Group

Tel: 036-34 50 61
Mobil: 076-782 72 01
larserik.fast@3bg.se

Achim Orlowski

Försäljning Export

Mobil: +49 170 564 66 60
ao@iml.se

Johan Enander

Utveckling och Elteknisk chef

Tel: 036-36 78 50
Mobil: 076-769 40 54
johan.enander@3bg.se

Mikael Dalsmyr

Inköp

Tel: 036-36 78 50
Mobil: 070-526 80 17
mikael.dalsmyr@3bg.se

Johan Gustavsson, IML

Johan Gustavsson

Produktionschef

Mobile: 072-186 81 81
jg@iml.se

Daniel Johansson

Servicechef

Service hotline: 010-207 00 47
Mobil: 076-891 39 75
service@3bg.se
daniel.johansson@3bg.se

KONTAKTA OSS

Varmt välkommen att höra av dig till oss!
Har du frågor eller funderingar, kontakta oss gärna – vi garanterar dig svar inom 24h. 

Kontakta oss